Zdroj:https://www.doerken.com/sk/sk/start

Akcia na DELTA®-DPC 500

Od 20.3. do 12.5.2023 môžete získať DELTA®-DPC 500 ešte lacnejšie.

V tomto období je cena len 2,47 €/m² namiesto pôvodných 3,29 €/m².

Neváhajte a navštívte našich partnerov, ktorých nájdete vo všetkých mestách na Slovensku.

Viac informácií o našich partneroch na LINKU

Bojujete s vlhkosťou v dome? Ak je spodná izolácia poškodená, môže dôjsť k vniknutiu vlhkosti do muriva, čo môže spôsobiť tvorbu vlhkostných škvŕn, plesní a zvýšené tepelné straty, čo môže viesť k poškodeniu budovy. Najčastejším pôvodom vlhkosti v starých domoch je takzvaná vzlínajúca vlhkosť, ktorá vniká do objektu vplyvom narušenej, chýbajúcej, alebo starej izolácie. Ako sa vysporiadať so vzlínajúcou vlhkosťou Vám popíšeme v nasledujúcom článku.

Vzlínajúca vlhkosť muriva je jav, ktorý sa vyskytuje, keď vlhkosť z pôdy alebo základových konštrukcií vstupuje do stien budovy cez porézne materiály, ako sú tehly, betón alebo omietky. Keď vlhkosť vstupuje do muriva, môže spôsobiť rôzne problémy, ako sú odlupovanie omietok, znehodnotenie stien, plesne, zhoršená tepelná izolácia a iné. Znepríjemniť život dokáže aj samotný zápach vzlínajúcej vlhkosti, ktorý je zdraviu škodlivý. Odstránenie vlhkých povrchov má viacero výhod. Okrem zabránenia vzniku plesní znižuje aj riziko respiračných ochorení, chráni obklady a zabraňuje poškodeniu omietok a muriva, čím sa predlžuje životnosť konštrukcie budovy. Preto je dôležité zabrániť vstupu vlhkosti do budovy pomocou vhodných izolačných materiálov.

Zdroj:https://www.doerken.com/sk/sk/start

DELTA®-DPC 500

Špičku vo svojom odbore predstavuje spoločnosť DÖRKEN, ktorá vo svojom portfóli ponúka spoľahlivé systémové riešenia pre ochranu pred vlhkosťou a vetrom, pre izoláciu stavieb a pre odvodnenie plochých striech.Viac na stránkach spoločnosti DÖRKEN. 

Produkt DELTA®-DPC 500 je zábrana proti vzlínajúcej vlhkosti použiteľná pre murované stavby, ako aj drevostavby. Je použiteľná pod múrmi / stenami drevostavby, ako aj v ploche. Spájanie spojov a detailov prebieha jednoducho pomocou tmelu DELTA®-THAN. Chráni stavbu, ako aj obvodové múry pred vzlínajúcou vlhkosťou a tým dodáva celej stavbe dlhodobú funkčnosť. Jej aplikácia prebieha oproti ťažkým asfaltovým pásom bez penetrovania a natavovania ohňom. Vďaka týmto vlastnostiam dokáže byť úspora oproti bežným lepenkovým pásom až 41% (materiál + práca)! Okrem týchto vlastností funguje aj ako protiradónová bariéra. Viac informácií na LINKU.

Zdroj:https://www.doerken.com/sk/sk/start

Výhody DELTA®-DPC 500

Ak ste sa ešte nerozhodli, určite Vás presvedčia výhody produktu:

  • Chráni murivo proti vzlínajúcej vlhkosti
  • Neláme sa, funguje ako protiradónová bariéra
  • Šírky: 0,3m, 0,5m a 0,6m pre každú šírku steny
  • Šírka 1,2m pre použitie v ploche
  • Optimálne spracovanie aj pri nízkych teplotách
  • Rýchla, čistá a jednoduchá pokládka oprotiťažkým asfaltovým pásom
  • Žiadna manipulácia s ohňom, žiadne riziko požiaru!
  • Úspora oproti podkládke s asfaltovým pásom až do 41%

Vyžiadajte si ponuku cez náš kontaktný formulár.