Spoločnosť CPP trade, a.s., je obchodná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na predaj materiálov, používajúcich sa na povrchovú úpravu stavebných konštrukcií.
Jedná sa predovšetkým o materiály na povrchovú úpravu fasád, kontaktné zatepľovacie systémy a ich komponenty, ale aj materiály na povrchovú úpravu v interiéroch.
Spoločnosť CPP trade, a.s. bola založená v roku 2007 a od tejto doby patrí medzi popredné subjekty zaoberajúce sa distribúciou stavebného materiálu.

Hlavným cieľom spoločnosti je ponúknuť svojim zákazníkom – realizačným firmám tie najkvalitnejšie stavebné materiály, ktoré sú aktuálne v ponuke na Slovenskom trhu. Taktiež zjednodušenie a zefektívnenie všetkých činností pri nákupe týchto materiálov, vrátane kvalitného poradenstva a servisu je jedným z priorít spoločnosti. Pri svojej činnosti spoločnosť využíva dlhoročné skúsenosti svojich pracovníkov v tejto oblasti, aktívne kooperuje s výrobcami systémov ako aj s realizačnými firmami vlastniacimi licenciu na realizáciu kontaktných zatepľovacích systémov.
Okrem širokej ponuky kvalitných stavebných materiálov a systémových riešení za prijateľné ceny, je samozrejmosťou komplexný predajný servis a poradenstvo pri výbere týchto materiálov.

Široký
sortiment

Odborné
poradenstvo

Výpočet
spotreby

Náradie
a nástroje

Platba
kartou

Doprava

Realizácia
stavieb

Prevádzky

CPP trade, a.s.

obchodná prevádzka Bratislava
Agátová 1
844 27 Bratislava