U nás nájdete, čo inde iba hľadáte

Obchodné centrum Kurbel je 2000 m² obchodnej plochy, kde nájdete všetko pre Vašu stavbu, dom, byt aj záhradu.

Stavebniny Kurbel sú známe v Seredi a v okolí už 20 rokov predajom stavebného materiálu. Svoju klientelu sme si začali budovať predajom zatepľovacieho systému a omietok firmy Bolix. V priebehu niekoľkých rokov sme sa vypracovali za najväčšieho predajcu na Slovensku. Ďalším úspešným krokom bolo prijatie našej spoločnosti do Slovenskej obchodnej aliancie stavebnín (SOAS), čo nám prinieslo ďalšie možnosti a vízie. V roku 2015 sme sa presťahovali do nových a väčších priestorov, rozšírili sme sortiment a premenovali sa na Obchodné centrum Kurbel.

V OC Kurbel sa môžete spoľahnúť na komplexné služby, profesionálne poradenstvo a široký sortiment stavebného materiálu. Pod jednou strechou nájdete aj železiarstvo, farby-laky, elektro materiál, vodoinštalačný aj kúrenársky materiál, ale aj bohatý záhradný sortiment pre starostlivosť o Vašu záhradu a záhony.

Novinkou našich stavebnín je rozľahlé kúpeľňové štúdio s mnohými kúpeľňovými kójami. Sú vystavané v modernom, aj vintage štýle, v luxusnom aj ekonomickom prevedení. Každú kúpeľňovú zostavu si môžete detailne prezrieť.

Vzorková záhrada, pri vstupe do nášho areálu, Vám poslúži ako inšpirácia pri kombinovaní farieb, tvarov a vzorov vonkajšej dlažby a obkladov. Rovnako Vás pozývame do vnútra predajne. U nás spoľahlivo nájdete, čo inde iba hľadáte. Zariadite si dom, byt, upravíte terasu aj záhradu, a to všetko pomocou osvedčených európskych značiek, ktoré vsadili na estetiku, funkčnosť a praktickosť.

Vitajte v našom Obchodnom centre

Široký
sortiment

Odborné
poradenstvo

Výpočet
spotreby

Kúpeľňové
štúdio

Interiérové
štúdio

Doprava

Prevádzky

KURBEL, s.r.o.

obchodná prevádzka Sereď
Šulekovská ulica 4693/23
926 01 Sereď