Prvotriedna kvalita hydroizolácii Den Braven vám zabezpečí spoľahlivú ochranu pred vodou v rôznych podmienkach.  Na výber sú jednozložkové hydroizolácie ideálne na okamžité použite a dvojzložkový hydroizolačný náter.

Tekutá lepenka je dvojzložkový hydroizolačný náter, po vytvrdnutí vytvára hydroizolačnú membránu. Používa sa na hydroizoláciu bazénov, balkónov, terás a lodžií. Ale aj na izoláciu pivničných priestorov a oporných stien.  Pri Tekutej Lepenke sa môžete spoľahnúť na vysokú vodotesnosť voči vápennej aj chlórovej vode, odoláva tlakovej vode a pomôže vám aj pri izolácii radónu.

Jednozložkové hydroizolácie na báze polymérovej disperzie je možné použiť okamžite bez nutnosti predchádzajúcej prípravy. Hydroizolácia Exteriér vytvára elastický a vodotesný náter s vysokou priľnavosťou k podkladu. Poradí si s rozličnými klimatickými podmienkami na balkónoch a terasách, ale môže byť použitá aj v interiéri (kúpeľne, pivnice a pod.). Hydroizolácia Kúpeľňa je ideálna na použitie výhradne v interiéri (kúpeľne, práčovne, kuchyne a pod.).

PREDAJCOVIA – zisti viac