Jarná akcia od spoločnosti Presbeton prebieha v termíne 22.4 do 30.6.2024.

Zl’avy platia pre celú SR a možno ich uplatniť u všetkých zmluvných predajcov spoločnosti PRESBETON. Nechajte sa inšpirovať jarnou ponukou od spoločnosti Presbeton.

Brožúrka na stiahnutie
Brožúrka na stiahnutie

Betónová dlažba

Zvažujete nákup betónovej dlažby?

Dlažba MARMOLA je svojim dizajnom a parametrami určená na široké využitie na súkromných i verejných priestranstvách. Dostupná je v prírodnom prevedení a v štyroch colormixoch v hladkom povrchu. K dispozícii je vo výške 60 mm. Dlažba je mrazuvzdorná a je opatrená ochranným systémom Protect System IN proti znečisteniu a prenikaniu vody. Aktuálne jú môžete kúpiť v 34% zľave. Neváhajte a využite túto skvelú ponuku.

Zdroj: https://presbeton.sk/
Zdroj: https://presbeton.sk/

Reliéfna dlažba VERTO verne imituje povrch prírodného travertínu. V tomto farebnom odtieni a povrchu sú k dispozícii aj ukončujúce prvky (obrubníky) VERTO , bazénové lemy VERTO a Natural schody VERTO. Táto dlažba je určená len pre pochôdzne plochy. Všetky betónové prvky VERTO sú súčasťou systému VERTO a sú opatrené impregnáciou Protect System TOP proti znečisteniu a prenikaniu vody.

Zdroj: https://presbeton.sk/
Zdroj: https://presbeton.sk/

Dlažobné dosky BARK imitujú svojím vzhľadom rôzne typy dreva ako je kôra, doska, trám, peň, letokruh a možno ich použiť ako nášľapné dosky alebo z nich možno vyskladať aj celú plochu. Sú určené pre pochôdzne plochy ako sú chodníky, terasy, záhradné altány apod. Dlažobné dosky s reliéfom dosky tvorí ucelený systém BARK , ktorého súčasťou sú dlažby, palisády, trávový lem, žľab do dlažby, bazénové lemy, schody a kvetináče.Všetky betónové prvky BARK sú mrazuvzdorné a opatrené impregnáciou Protect System TOP proti znečisteniu a prenikaniu vody. Aktuálne so 14% zľavou.

Zdroj: https://presbeton.sk/
Zdroj: https://presbeton.sk/

Bazénové lemy

Mať bazén doma môže priniesť do šedi každodennosti nový prvok zábavy, relaxácie a komfortu. Avšak je dôležité myslieť aj na olemovanie bazéna. Ak chcete, aby okolie bazéna pôsobilo luxusne, určite použite dlažbu VERTO. Bazénový lem VERTO svojim reliéfom verne imituje povrch prírodného travertínu. Je určený na olemovanie bazénov pravouhlého i oválneho pôdorysu. Bazénový lem VERTO s reliéfnym povrchom je tvorený priebežným prvkom, vonkajším a vnútorným rohom, oblúkom s polomerom 1,45 m a dvojdielnym rohom pre riešenie špecifických tvarov bazénov.

Zdroj: https://presbeton.sk/
Zdroj: https://presbeton.sk/

Bazénové lemy BARK osloví svojou dokonale prepracovanou štruktúrou dreva predovšetkým milovníkov prírodných materiálov. Vyrábajú sa v troch farebných variantov a je možné ich kombinovať ako s dlažbou BARK , tak aj s ostatnými dlažbami z našej ponuky a sú súčasťou systému BARK. Tieto bazénové lemy sú mrazuvzdorné a sú opatrené impregnáciou Protect System TOP proti znečisteniu a prenikaniu vody.

Zdroj: https://presbeton.sk/
Zdroj: https://presbeton.sk/

 

Využite túto skvelú ponuku u našich partnerov 

V jesennej ponuke od spoločnosti Presbeton však toho nájdete oveľa viac.
Zdroj: https://presbeton.cz/sk/

Vyžiadajte si ponuku cez náš kontaktný formulár.