Fasáda vášho domu je nielen otázkou estetiky ale aj ochrany stien domu. Na vašej nehnuteľnosti vyvára štít, ktorý musí odolať vplyvom počasia akými sú vietor, dážď, sneh a to po celý rok. Spoločnosť Den Braven vo svojom portfóliu ponúka širokú paletu a hlavne vysokú kvalitu fasádnych omietok.

Fasádna omietka

Na trhu môžete nájsť veľké množstvo fasádnych omietok, každý typ omietky má svoje unikátne vlastnosti a výhody. Ak je pre vás kvalita tým najdôležitejším faktorom, určite siahnite po omietkách od spoločnosti Den Braven.

Fasáda ELASTIC

Fasáda ELASTIC je cementová suchá lepiaca a stierková zmes určená na kompletný proces zatepľovania fasád. Je priamo určená na lepenie tepelnoizolačných materiálov ako fasádny polystyrén EPS (expandovaný), XPS (extrudovaný polystyrén), izolačné dosky z minerálnych vlákien a pod. Rovnako tak je určená na celý proces stierkovania tj. vkladanie armovacej mriežky/perlinky na tieto tepelnoizolačné materiály a vytváranie tak ideálneho podkladu pre finálnu úpravu pred aplikáciou dekoratívnych omietok.

Lepiaci a stierkový tmel FASÁDA ELASTIC
Lepiaci a stierkový tmel FASÁDA ELASTIC

Fasáda ELASTIC je komponentom ETICS Den Braven Therm STYRO a MINERAL s európskymi technickými schváleniami (ETA), vydanými podľa smernice ETAG 004.

Výhody fasády Elastic

Fasáda ELASTIC je možné použiť v exteriéroch ako aj v interiéroch. Je možné ju použiť aj na grafitové izolanty (EPS) a šedý (EPS). V kombinácii s armovacou perlinkou je ideálna pre renovácie starých vypráskaných omietok. Má vyššiu plastickosť tmelu a zároveň je odolná voči vode a mrazu.

Silikónová omietka SILKDEKOR

Silikónové omietky patrí k tým najkvalitnejším omietkam na trhu, čo sa odráža aj na ich vyššej cene. Obsah silikónových živíc zaisťuje vysokú vodoodpudivosť a omietka sa dobre udržuje umytím prúdom vody. Majú dokonca samočistiacu schopnosť, a sú preto vhodné aj na budovy, ktorých fasáda nie je chránená a často je vystavená dažďu. V ponuke od spoločnosti Den Braven nájdete silikónovú omietku SILKDEKOR, ide o dekoratívnu omietku rustikálneho typu určenú na finálnu úpravu fasádnych stierkových hmôt pri zatepľovaní budov. Výnimočné farby nájdete vo vzorkovníku.

Silikónová omietka SILDEKOR zatieraná (hladená)
Silikónová omietka SILDEKOR zatieraná (hladená)

Výhody silikónovej omietky SILKDEKOR

Silikónová omietka SILKDEKOR je vhodná na úpravu omietok, betónových panelov, sadrokartónových povrchov a ich ľahčených stavebných materiálov. Je efektívnou úpravou všetkých stavebných konštrukcií. Ošetrený povrch je hydrofóbny a zostáva dlho čistý.

Moderná designová stierka BETON

Ak sa už chystáte rekonštruovať, prečo nezmodernizovať aj interiér. V prípade, že túžite po industriálnom štýle vášho interiéru spoločnosť Den Braven prichádza na trh s novinkou nádherných betónových stierok. Moderný vzhľad vdýchne vášmu interiéru stierka BETON EXCUSIVE alebo BETON NATURAL.

 

Designová stierka BETÓN NATURAL
Designová stierka BETÓN NATURAL

 

Zdroj:www.denbraven.sk

Sortiment od spoločnosti Den Braven nájdete aj v našich pobočkách.

Vyžiadajte si ponuku cez náš kontaktný formulár.