Slovenská firma VASPO® STONE , s.r.o. je rodinná firma pôsobiaca na trhu od roku 1990. Hlavným produktom je výroba dokonalej imitácií prírodného kameňa najvyššej kvalite na trhu. Firma od svojho vzniku využíva jedinečnú vlastnú technológiu, vlastný vývoj ako aj vlastný návrh finálneho vzhľadu obkladu.

Prednosti obkladov VASPO® STONE ,s.r.o.

Všetky výrobky VASPO® STONE , s.r.o. sú vyrobené z celofarbeného, mrazuvzdorného betónu pevnostnej triedy C25/30 a je možné ich použiť ako v exteriéri tak v interiéri. Zároveň sú obklady od spoločnosti VASPO® STONE , s.r.o. odľahčené expandovaným prírodným ílom, ktorý zároveň zlepšuje tepelno-izolačné vlastnosti a neobmedzenú životnosť. Farbostálosť je garantovaná na dobu minimálne 30 rokov bez rozdielu použitia a dokonca môžu byť obklady aj trvalo omývané alebo ponorené pod vodou. Betónová zmes, ktorú využíva spoločnosť Vaspo obsahuje retarder, ktorý výrazne obmedzuje vyplavovanie vápnika a tvorbu tzv. výkvetov. Vďaka použitej technológii a prvotriednemu výberu jednotlivých komponentov ide o jeden z najkvalitnejších obkladový kameňov. Bezproblémovú a efektívnu inštaláciu je umožnená vysokou presnosťou obkladov.

Ponuka spoločnosti VASPO® STONE ,s.r.o.

Z aktuálnej ponuku spoločnosti VASPO® STONE , s.r.o. sme pre Vás vybrali hneď niekoľko zaujímavých produktov.


Kameň Omar čierny
Vďaka strednej veľkosti jednotlivých prvkov má univerzálne použitie. Vzhľad bez deliacich rovín zaručuje dokonalú imitáciu prírodného kameňa. Roh sa vytvára pomocou bežných obkladov vzájomným preložením. Hrany obkladu sú s opracovaným bočným reliéfom, roh preto pôsobí prirodzene. Ukladá sa bez špár.


Kameň Považan hnedý
Má štruktúru jemne spojených lámaných kúskov tohto kameňa v kombinácii s kamennými odštiepkami. Dokonale imituje prírodné vrásnenie. Vďaka zubovým spojom jednotlivých obkladačiek vynikne aj na malých plochách s množstvom deliacich línií ako sú interiérové i exteriérové krby, barové pulty a rôzne nepravidelné steny. Ukladá sa bez špár.

 


Travertín Rímsky béžový
Je dokonalou imitáciou prírodného travertínu. Má dokonale matný povrch príjemný na dotyk, ktorý nie je možné dosiahnuť pri mnohých iných prírodných kameňoch. Táto matná a hladká povrchová úprava v interiéri vytvára pokojnú atmosféru a dovoľuje vám odpočinúť si hneď, ako vstúpite do miestnosti. Pridá jej i kus luxusu. V exteriéri Vás jemný vzhľad nelimituje vo veľkosti obloženej plochy. Ukladá sa bez špár.

Výhody betónového travertínu
– priemerná cena umelého travertínu je cca 39 € za m2, na rozdiel od prírodného, ktorého ceny sa kvôli nákladnej ťažbe a spracovaniu zdvojnásobia až strojnásobia
– po impregnácii dokonale odpudzuje a nevsakuje vodu a iné tekutiny ktoré spôsobujú na prírodných obkladoch neodstrániteľné fľaky
– nahrádza vzácnu prírodnú horninu
– výrobná technológia spoločnosti VASPO® STONE , s.r.o. je taká dokonalá, že povrch Travertínu je nerozoznateľný od originálu

Zdroj: https://vaspo.sk/

Vyžiadajte si ponuku cez náš kontaktný formulár.