PREMAC novinky tohtoročnej sezóny, ktoré držia krok s dobou a ponúkajú atraktívne riešenia pre každý projekt.

Veľkou rozmanitosťou sa vyznačuje nová dlažba Cavino dostupná v kombinácii troch rôznych formátoch. Tá sa dá použiť pre divoké vzory a oku lahodiace plochy alebo môžete zvoliť rovné línie a máte funkčnú modernú plochu. Na ktoromkoľvek mieste vždy ponúkne mimoriadnu pozornosť.

Ďalšou novinkou v našom portfóliu je dlažba Edel face, ktorá súčasne kombinuje dve povrchové úpravy, čím vytvára mimoriadne zaujímavý vizuálny efekt. Do dizajnu celkovej plochy dlažby Edel face  je vnášaný  mimoriadny vizuálny efekt. Súčasne kombinuje dve povrchové úpravy – hladkú a jutovú. Pozdĺžne moderné formáty celý efekt znásobujú.

 

V sortimente eko dlažieb pribudla dlažba Hydro Lineo, ktorá ponúka okrem ekologických výhod aj voľnú ruku v návrhu plochy.

Priestor na kreativitu vám umožní dlažba Intak s hladkým povrchom alebo Intak aquaflair s vymývaným povrchom, ktorá je dostupná v troch farebných prevedeniach.

Prírodný vzhľad na maximum dosiahnete vďaka novému plotu Maclit® XL, ktorý je dostupný v dvoch farbách. Vďaka špeciálnym tvarovkám je ľahko kombinovateľný s obľúbeným plotom Maclit®, čím vytvára ešte prepracovanejšiu a vizuálne zaujímavú divokú väzbu. Populárna klasika – plot Preblok® prichádza až s tromi novými melírovanými farbami.

Novinkou medzi svahovými prvkami je multifunkčný záhradný uholník Tigela, ktorý je dokonalým riešením nielen na budovanie výškových rozdielov, ale aj na aranžovanie kvetináčov, či záhonov. A na záver sa určite nechajte očariť vidieckym šarmom, ktorý v sebe skrýva veľmi atraktívny múrik Albero.

Vyžiadajte si ponuku cez náš kontaktný formulár.